Україна туристична

Main Menu

  • НОВИНИ
  • День міста
  • Україна в цифрах
  • Цікава Україна
  • Топ-10
  • СТАТТІ
  • Додаткове меню
  • ФЕСТИВАЛІ
 
Деталі
Етнофестивалі
08 жовтня 2013
Перегляди: 4820

З 6 по 14 жовтня 2013 року в Запоріжжі пройде традиційний козацький фестиваль "Покрова на Хортиці".

Серед заходів свята "Покрова на Хортиці 2013 " : Міжнародний фестиваль козацьких бойових і традиційних мистецтв "Спас на Хортиці" , реконструкція козацького бою, етнографічна майданчик і містечко майстрів.

12 жовтня о 9:00 в рамках фестивалю "Спас на Хортиці " на території історико - культурного комплексу "Запорізька Січ" відбудуться урочистості з нагоди Дня українського козацтва , пройде молебень на честь свята Покрови Пресвятої Богородиці.
Гості свята побачать реконструкцію козацького бою , організованого спільно з Посольством США в Україні . У реконструкції візьмуть участь близько 100 професійних артистів і каскадерів , спеціально приїдуть з Києва до Запоріжжя .
На площі біля пам'ятника Тарасу Бульбі можна буде побачити «Національне подвір'я», де продемонструють народні традиції, звичаї, кращі зразки народного мистецтва та національна кухня 27- ти найбільш численних в області національно - культурних товариств.
Також передбачений дитячий блок " Свято краси і гордості козацького краю ". Це буде презентація українських костюмів з усіх куточків країни, а також українського народного танцю "гопак" . У заході візьмуть участь 35 дітей та 10 дитячих колективів.
У містечку майстрів "Запорізькі обереги" більше 100 майстрів продемонструють свою творчість у всіх традиційних видах мистецтв: гончарство, кераміку , художньої куванні, різьбі по дереву та розпису по дереву, вишивці, виготовленні ляльок-мотанок, оберегів.

 


  • Наступна
    Цікава Україна
    лист. 2, 2013

    В Україні знаходиться центр Європи

    Хочете побувати у центрі Європи? Тоді Вам обов’язково слід відвідати Закарпаття. Адже у центрі Європи знаходиться географічний центр Європи. Точне...

    Цікава Україна
    лют. 23, 2016

    Озеро Кагул - український вирій

    Кагул – це українське озеро, яким неможливо намилуватися.

    Цікава Україна
    лист. 2, 2013

    Найстаріший з діючих мостів України було збудовано ще в ХІІІ ст.

    Найдавніший міст України знаходиться у м. Феодосії. Його збудували генуезці ще в ХІІІ ст. Міст функціонує ще й сьогодні. Його довжина становить 10 м.

    Copyright ©2025 Україна туристична


    main version