Нещодавно друге дихання отримав відомий чернівецький ресторан «Колесо», який знаходиться в самому центрі старого міста на вулиці О. Кобилянської,6.

Цей затишний заклад сміливо можна назвати візитівкою міста Чернівці, адже це місце просто просякнуте українським колоритом.
Оновлений дизайн здивує поєднанням сучасних елементів інтер’єру з предметами народного побуту, які дають можливість зануритися в атмосферу українського села. Ресторан розташований у внутрішньому дворику старовинної будівлі, тому тут завжди затишно та спокійно.
Добре буде згадати, що нові власники старалися внести в дизайн і кухню ресторану щось нове і водночас не зруйнувати тієї затишної атмосфери, до якої вже звикли постійні відвідувачі.


Що стосується меню, тут нас порадує різноманіття страв української кухні, які готуються за старовинними рецептами. Чи то фірмові ковбаски, чи то деруни, чи вареники з різноманітними начинками, які, до того ж, є фірмовою стравою ресторану, не залишать байдужими навіть найвимогливішого гурмана!
Тож для всіх любителів смачно попоїсти і для тих, хто цікавиться кулінарним туризмом, ресторан «Колесо» повинен увійти в список «обов’язково до відвідин»!
Усі подробиці за телефоном: (099) 474-44-97

Останні матеріали