Протягом трьох днів Фестивалю на площі Ринок львів'яни та гості міста матимуть змогу відвідати ярмарок-презентацію та продегустувати страви львівської кухні, традиційні напої та регіональні сезонні продукти.
На сцені Ярмарку пройдуть численні майстер-класи з приготування страв Львівської кухні, презентації, покази фото та відеоматеріалів з історії Львівської кухні та виступи місцевих музичних колективів.
Кондитерські, пекарні, кнайпи, кав'ярні та ресторації Львова і Львівської області, а також регіональні виробники продуктів отримають можливість винести особливу атмосферу свого закладу на вулиці міста.
Вперше на Фестивалі відбудеться презентація продукції майже 30 виробників з Івано-Франківської, Закарпатської, Львівської та Чернівецької областей в рамках ярмарку «Смакуємо з Карпат» (28-29 червня, Львів, площа Ринок).
Невід’ємною частиною фестивалю «Львів на тарілці» стане «Гала-вечеря страв Львівської кухні». У винятковій атмосфері за одним столом із розкішним сервіруванням на галереї-терасі Палацу Мистецтв (вул. Коперника, 15) зустрінуться 300 львів’ян та гостей міста.
Також Фестиваль запропонує відвідувачам гастрономічну мапу страв Львівської кухні. З 21 червня по 7 липня ресторани та кав’ярні Львова пропонуватимуть страви за особливими рецептами Львівської кухні.
Арбузинський каньйон одне з найкрасивіших місць України
Арбузинський каньйон Арбузинський каньйон – це молодший брат Актовського каньйону. Названий так, бо крізь валуни вперто пробиває собі дорогу річка...
Українське біле озеро називають озером молодості
Біле озеро Озеро карстового походження з чистою і прозорою водою.
Найстаріший з діючих мостів України було збудовано ще в ХІІІ ст.
Найдавніший міст України знаходиться у м. Феодосії. Його збудували генуезці ще в ХІІІ ст. Міст функціонує ще й сьогодні. Його довжина становить 10 м.