Україна туристична

Main Menu

  • НОВИНИ
  • День міста
  • Україна в цифрах
  • Цікава Україна
  • Топ-10
  • СТАТТІ
  • Додаткове меню
  • ФЕСТИВАЛІ
 
Деталі
Туристичні новини
06 березня 2013
Перегляди: 6094

У Криму з'явився новий винний екскурсійний маршрут

Алупкінський палацово-парковий музей-заповідник розробив новий винний екскурсійний маршрут.

Про це повідомила провідний спеціаліст музею-заповідника зі зв'язків з громадськістю та пресою Марія Клімок.

За її словами, в екскурсійний маршрут входять відвідини Парадних залів Воронцовського палацу, Цеху витримки вина і дегустаційних залів «Масандра».

Програма передбачає дегустацію десяти зразків Массандрівських вин.

«Перший винний підвал Алупки був закладений ще в 1820 році графом Воронцовим, поруч зі своїм палацом. Граф зробив величезний вплив на становлення і розвиток виноградарства на півострові. І сьогодні з'явилася можливість не тільки спробувати кращі зразки кримських вин, а й дізнатися історію створення цих напоїв », - зазначила М. Клімок.

 


  • Попередня
  • Наступна
    Цікава Україна
    серп. 9, 2017

    В Україні знаходиться найбільший у світі штучний ліс

    Штучний ліс було висаджено на Херсонщині аби зупинити пустелю Олешківські піски (до слова теж найбільшу Європі)

    Цікава Україна
    лют. 23, 2016

    Озеро Кагул - український вирій

    Кагул – це українське озеро, яким неможливо намилуватися.

    Цікава Україна
    черв. 17, 2013

    Відкриваємо Україну. Печера Кришталева - одна з найбільших печер України

    Кришталева печера (Кривченська) - карстова печера в гіпсах. Знаходиться в селі Кривчому (Тернопільська область). Одна з найбільших печер в Україні.

    Copyright ©2026 Україна туристична


    main version