пн.11202017

Last updateT3_DATE_FORMAT_LASTUPDATE

Нудистські пляжі Криму

Ситуація з голим купанням і засмаганням у Криму на сьогодні дуже спростилася.

Пляжі, де дозволено...

Казантип
База відпочинку "Лаванда" - є першим нудистським комплексом в Україні. Необхідно тільки дізнатися час заїздів нудистів, оскільки в якийсь період база працює як звичайний пансіонат. «Лаванда» розташована в досить безлюдному місці. Територія бази обгороджена, але пляж - ні. Берег тут округлої форми. Море мілке, щоб зайти у воду хоча б по пояс, треба пройти метрів 50.

В навколишніх пляжах народу в будні небагато, а от у вихідні багато - приїжджають на машинах і досить щільно окуповують прилеглий до бази берег. Вправо від бази (якщо стояти обличчям до моря) безлюдний пляж ідеальний для голого купання.

Спорт та інші заняття в оголеному вигляді практикується тільки на Казантипі.

Орджонікідзе

На захід від міського пляжу за мисом розташовано три прилеглі до Орджонікідзе дикі пляжі. Можна дійти гірською стежкою (подолавши три гори), або берегом моря, періодично долаючи великі кам’яні перешкоди.

Перший дикий пляж - тільки топлес, а на другому і третьому процвітає стихійний нудизм.

На першому і частково на другому пляжі - берег піщаний з дрібною галькою, а на третьому - глина. І тому на третьому пляжі в основному збираються не стільки любителі рівномірної загару, скільки охочі повністю обмазатися глиною. Вважається, що ця глина має цілющі властивості, тому що перебувати в розломі гори юрського періоду. Шкіра після її використання стає гладкою. І це одне з небагатьох місць, де ніколи не буває комарів.

Коктебель

Нудистський пляж знаходиться ліворуч від  міського пляжу. Як тільки міський пляж закінчується, відразу починається нудистський. Своєрідною межею між пляжами служить пересохлий струмочок. Пляж дрібногалечний. Це єдиний пляж в Криму, який знаходиться поряд з міським, місцеві жителі вже звикли до цього.

За пляжем розташовуються ще кілька баз відпочинку і навіть піонерський табір. Для того щоб відпочиваючим звідти потрапити в центр селища, їм неодмінно потрібно пройти вздовж натурпляжа.
Якщо Ви приїхали в Коктебель на машині, то, не доїжджаючи до центру селища, на повороті, знаходиться автокемпінг. Пройшовши через автокемпінг до моря, Ви потрапляєте безпосередньо на нудистський пляж.
В Коктебелі в середині серпня проходить веселе театралізоване дійство "нуді" - День Нептуна.

 

Прибережний

Пляж розташований на  мисі Меганом (бухта Бугас), а також район Киик-Атлама. Добиратися до Бугасу досить довго, їхати грунтовими дорогами з боку Капсельської бухти від нижньої дороги Судак - Алхадересе. Пляж - камені.

Судак і Новий Світ

Ліворуч від офіційних пляжів знаходиться нудистський пляж. Пляж - камені.

В Судаку у бік Феодосії за мисом Алчак (доведеться перейти через прірву, утримуючись за прикріплений до скелі трос) нудисти облюбували скелі біля води. В морі скелясте дно.

В сторону Нового Світу є також дикий пляж. У Новому Світі, якщо не доїжджати до нього з боку Судака, спуститися по схилу, то можна потрапити на так званий Черепашачий пляж.

Лисяча бухта

За три кілометри праворуч від селища Курортне е пляж облюбований нудистами. Власне Лиска - навіть не бухта, а довгий вигнутий берег, піщано-галькові-кам'яний. В останні роки туди підвозять продукти, є кіоски. Головна проблема - дрова.

Люди там живуть, буває довгий час, приїжджають щороку.

Пісок не дуже чистий. Якщо тепло, то багато людей спить просто на березі, часто й без одягу.

Це один з небагатьох загальновідомих офіційних диких пляжів.


Алушта

На пляжах набережної Алушти вночі купаються голими. Це звичайно не зовсім натуризм, але зараз це практикується вночі або в сутінках.

Взагалі в Алушті нудистських пляжів два. Позначені вони написами на бетоні. На схід від Приморського парку Алушти після пляжів пансіонату "Нива", "Золотий колос", "Юність", "Спартак" та інших, приблизно в 2 км один з осередків пляжу між двома бетонними хвилерізами - найбільш відвідуваний пляж. На самому пляжі  дуже чисто, є навіть попільнички. Пляж орендується. Орендарі стежать за чистотою, проводять конкурси, дають в прокат катамарани, є також намет відпочинку – година - 10 гривень.

Пляж безкоштовний

На захід від Алушти, репутація нудистського є у зовсім маленького пляжу у Чорновських камнів, в кінці набережної Професорського куточка (приблизно 7 км від поштамту).

На схід від міста, можна назвати: просторі пляжі астрофізичного полігону на мисі Сатера, скелі Тузлух між Малореченкою і Солнечногорським, бухту Любові між Малореченським і Рибальським.
Біля підніжжя гори Кастель в урочищі Камиш-Бурун (12 км на захід від Алушти), на території недобудованого пансіонату розташовуються наметові містечка. В основному це Миколаївський суднобудівний завод орендує у селищної ради. Туди продають путівки і рівень близький до кемпінгу. Одна з секцій пляжу вважається нудистської. Людей на пляжі небагато. Поруч із селищем починається затока, відділена від моря вузькою і довжиною піщаною косою. Чудовий пісок, народу мало, можна засмагати як завгодно.

Гурзуф
Суцільні санаторії та піонерські табори. Між ними, близько розділових щитів, іноді можна влаштуватися. Нудистськими вважаються і пляжі на "носі" Ведмідь-гори, наприклад пляж Раєвського. Там дуже чисто і красиво, але в шторм небезпечно. Пляж з величезних круглих валунів. Купатися краще з катамарана. Офіційних пляжів немає.

Все західне узбережжя, малодоступне і необжите, можна використати для нудизму - там до того ж чиста вода і повна відсутність інфраструктури і зручностей.

Нікіта
На відстані приблизно 1 км від пристані "Ботанічний сад" знаходиться мальовничий гальковий пляж, облямований з трьох сторін скелями, на який приходять з найближчих селищ бажаючі відпочити далеко від настирливих очей. Це територія заповідника "Мис Мартьян", що є частиною Нікітського ботанічного саду.


Сімеїз

Блакитна бухта, щоб зовсім точніше сказати адресу: за горою "Панеа" знаходитися "кораловий пляж", а ось за ним, прямо посередині гори "Кішка" і знаходиться нудистський пляж.

Але тут в основному відпочивають люди нетрадиційної орієнтації і в основному хлопчики, але до іншої статі ставляться вельми непогано і дружелюбно. Тут, як говорили дівчата, засмагати набагато краще, оскільки хлопчикам вони абсолютно не цікаві і ніяких докучань немає. Це місце можливо вибрано тому, що далеко від сторонніх очей, оскільки, щоб спуститися до моря потрібна деяка підготовка, щоб не розбитися об каміння, але є прихована доріжка, про яку знають тільки «вибрані».


Форос
Пляж розташований ліворуч від офіційного.

Там є місця, де відпочивають нудисти. Іноді звідти ганяє міліція, але це буває вкрай рідко.


Севастополь

Любимівка - це кілька кілометрів піщаного пляжу.
Біля "текстильного" пляжу.

Через довжину щільність "заселення" на цьому пляжі невелика (від вас до найближчої людини може бути не один десяток метрів).

Пляж - піщаний, вода - досить прозора.

Мис Фіолет - одне з місць, де відпочивають нудисти. Стрімкі скелі, найчистіше море, камені, галька і незабутній краєвид.

 

Євпаторія

Тут мало людей, і море надзвичайно чисте. Проте варто зауважити, існують досить суперечливі відгуки про нього.

Найкращий час приходити сюди - до 11 ранку та після 16:00 - і людей мало, й контингент пристойний. Вхід на нудистський пляж у Євпаторії - платний. Ціна - 10 гривень.

Пляж огороджений, за парканом розташувався "Рицарський пляж", звідки часто голосно грає "клубна" музика.

Також поряд «традиційний» пляжу "Сонячний рай".

Україна туристична

загрузка...

загрузка...