Україна туристична

Main Menu

  • НОВИНИ
  • День міста
  • Україна в цифрах
  • Цікава Україна
  • Топ-10
  • СТАТТІ
  • Додаткове меню
  • ФЕСТИВАЛІ
 

Фестиваль творчої молоді і студентів в Криму (29 травня - 4 червня та 4- 11 липня)

Деталі
Артфестивалі
17 квітня 2013
Перегляди: 3364

Normal 0 false false false RU X-NONE X-NONE MicrosoftInternetExplorer4

/* Style Definitions */ table.MsoNormalTable {mso-style-name:"Обычная таблица"; mso-tstyle-rowband-size:0; mso-tstyle-colband-size:0; mso-style-noshow:yes; mso-style-priority:99; mso-style-qformat:yes; mso-style-parent:""; mso-padding-alt:0cm 5.4pt 0cm 5.4pt; mso-para-margin-top:0cm; mso-para-margin-right:0cm; mso-para-margin-bottom:10.0pt; mso-para-margin-left:0cm; line-height:115%; mso-pagination:widow-orphan; font-size:14.0pt; mso-bidi-font-size:12.0pt; font-family:"Arial","sans-serif"; mso-fareast-language:EN-US;}

На Південному березі Криму 29 травня стартує XI Міжнародний фестиваль творчої молоді і студентів.

Як повідомили в організаційному комітеті, фестиваль пройде в два етапи з 29 травня по 4 червня та з 4 по 11 липня в Ялті, Алушті та Партеніті.

У програмі фестивалю - конкурсні виступи у номінаціях: хорові колективи, хореографічні ансамблі, індивідуальні виконавці авторської, сучасної та естрадної пісні, виконавці оригінального жанру, інструментальні ансамблі, оркестри та індивідуальні виконавці, студентські театри і майстри художнього слова.

Конкурсанти всіх номінацій повинні представити на розгляд журі не менше двох творів загальною тривалістю не більше 15 хвилин. «Організатори фестивалю надають можливість талановитій молоді різних країн можливість реалізувати свій творчий потенціал на найбільш престижних і живописних концертних майданчиках Південного берега Криму», - зазначили в оргкомітеті.


  • Попередня
  • Наступна

    Цікава Україна
    лист. 10, 2016

    Шолоховський водоспад виник ще у мезозойську еру

    Шолоховський водоспад у народі відомий під назвою «Червоне каміння».

    Цікава Україна
    серп. 9, 2017

    В Україні знаходиться найбільший у світі штучний ліс

    Штучний ліс було висаджено на Херсонщині аби зупинити пустелю Олешківські піски (до слова теж найбільшу Європі)

    Цікава Україна
    лист. 2, 2013

    Найстаріший з діючих мостів України було збудовано ще в ХІІІ ст.

    Найдавніший міст України знаходиться у м. Феодосії. Його збудували генуезці ще в ХІІІ ст. Міст функціонує ще й сьогодні. Його довжина становить 10 м.

    Copyright ©2025 Україна туристична


    main version