Україна туристична

Main Menu

  • НОВИНИ
  • День міста
  • Україна в цифрах
  • Цікава Україна
  • Топ-10
  • СТАТТІ
  • Додаткове меню
  • ФЕСТИВАЛІ
 

Краматорськ жене геть сепаратистів

Деталі
Туристичні новини
20 травня 2014
Перегляди: 1557

Мешканки Старої частини міста Краматорська рішуче взялися проганяти проросійських бойовиків. 

Відповідне відео з'явилося на YouTube під назвою «Краматорськ жене геть сепаратистів».

«Молоді люди, забирайтеся звідси. Моду взяли: прикриваються жінками і дітьми. Їдьте туди, де вас вітають. Забирайтеся від наших будинків. Зовсім вже знахабніли. Чому вони тут стоять? Тому що вони тут ховаються. Тому що українська армія не стрілятиме туди, де є жінки і діти. Не треба провокувати тут стрілянину. Діти в школах не вчаться, в садок водити теж неможливо через вас. Вже люди ховаються від вас», ― нарікали активні мами Краматорська.

Коли одна з жінок запитала їх, чому вони тут стоять, з машини вийшов військовий з рацією і закликав матусь піти. У відповідь краматорчанки відповіли, що не підуть звідси, поки вони тут.

Після короткої розмови жінки подзвонили на гарячу лінію СБУ і МВС, назвавши місце і номер машини, в якій сиділи озброєні люди в масках і з георгіївськими стрічками.

«Це Краматорськ, вулиця 20 років Жовтня. Озброєні люди стоять тут і ховаються, загрожують пристрелити. Де українська армія? Чому їх не прибирають? Чому повинні страждати прості люди… А далі по вулиці міліція з помаранчевими стрічками стоїть і нічого не робить. Вони ж усі з однієї організації», ― додала краматорчанка Ірина Успішна тому, хто взяв трубку в СБУ.

На лінію жінки дзвонили двічі.

Пізніше матері пригрозили сепаратистам закидати їхню машину камінням, якщо вони не покинуть їхній район і Старе місто. Машина поїхала.

Нагадаємо, так зване «Народне ополчення Донбасу» з'явилося в Краматорську 12 квітня. Того ж дня бойовики захопили міський відділок міліції, а пізніше будівлі міськради, СБУ та прокуратури. На сьогоднішній день представники ДНР продовжують блокувати захоплені приміщення.

{youtube}4v5oc1pwlBY{/youtube}


  • Попередня
  • Наступна

    Цікава Україна
    черв. 17, 2013

    Відкриваємо Україну. Печера Кришталева - одна з найбільших печер України

    Кришталева печера (Кривченська) - карстова печера в гіпсах. Знаходиться в селі Кривчому (Тернопільська область). Одна з найбільших печер в Україні.

    Цікава Україна
    лист. 8, 2013

    Найстарішому човну, що було знайдено на дні Чорного моря - 2400 років

    Підводний світ Чорного моря зберігає безліч таємниць та цікавинок. Одна із них - човен, що затонув 2400 років тому. Відкриття свідчить про те, що в...

    Цікава Україна
    бер. 1, 2026

    Мезинський національний природний парк — місце, де починалася історія

    Україна вміє дивувати. І якщо ви шукаєте справді унікальне місце — зверніть увагу на Мезинський національний природний парк у Чернігівській області.

    Copyright ©2026 Україна туристична


    main version