Російські спецслужби методично, за списками, почали знищувати своїх найманців
У прес-центрі АТО повідомили, що російські спецслужби методично, за списками, почали знищувати своїх найманців для "ДНР" та "ЛНР", передає УНН.
"Відчуваючи свій близький крах терористи плачуть в мережі Інтернет кривавими сльозами про свою неминучу погибель. Просять військової допомоги у своїх замовників, та обіднілих мільярдерів з Росії. Але у терористів є лише один вихід – здатися та сподіватися милість українського правосуддя. Адже російські спецслужби методично, за списками, почали знищувати своїх найманців для ДНР та ЛНР", - йдеться у повідомленні.
Джерело: unn.com.ua
Цілющі води «Української Швейцарії»
Цілющі води «Української Швейцарії» В мальовничій гірській долині, залитій сонячним промінням, беруть свій початок цілющі джерела Східниці.
В Україні знаходиться найбільший у світі штучний ліс
Штучний ліс було висаджено на Херсонщині аби зупинити пустелю Олешківські піски (до слова теж найбільшу Європі)
Замок «Паланок» - це одна з рідкісних українських пам'яток, які мають настільки багату історію (фотозвіт)
Надзвичайний історичний пам'ятник ХІV-ХVII століття, знаменитий своєю архітектурою - замок «Паланок» так оригінально названий через споруджені...