НТВ заявило, що над територією Америки вибухнув НЛО, а не російський супутник.
«Сайти, присвячені космічній тематиці, повідомляють, що 2 вересня близько 10:30 за місцевим часом жителі штатів Колорадо і південного Вайомінга спостерігали в небі яскраву вогнену кулю..
Стали звучати припущення, що це був вибух російського військового супутника-фоторозвідника «Космос-2495» («Кобальт-М»), який був запущений на орбіту в травні. Згідно з цією версією, супутник повинен був повернути зняті матеріали на територію Росії, але через помилку з гальмуванням в атмосфері став падати над територією США і був підірваний системою самознищення», — йдеться на сайті.
В Україні знаходиться центр Європи
Хочете побувати у центрі Європи? Тоді Вам обов’язково слід відвідати Закарпаття. Адже у центрі Європи знаходиться географічний центр Європи. Точне...
Арбузинський каньйон одне з найкрасивіших місць України
Арбузинський каньйон Арбузинський каньйон – це молодший брат Актовського каньйону. Названий так, бо крізь валуни вперто пробиває собі дорогу річка...
Відкриваємо Україну. Печера Кришталева - одна з найбільших печер України
Кришталева печера (Кривченська) - карстова печера в гіпсах. Знаходиться в селі Кривчому (Тернопільська область). Одна з найбільших печер в Україні.