У Древньому Києві відбудеться чемпіонат з історичного бою
Учасники чемпіонату з усіх куточків України, а також з Польщі, Ізраїлю, Латвії, Білорусі, Хорватії, Чехії та інших країн продемонструють свою силу і мужність, лицарську честь і доблесть.
Помірятися силами на ристалищі Древнього Києва зберуться спортсмени, серед яких представники національних збірних з історичного бою багатьох країн, переможці та учасники міжнародних чемпіонатів, найбільш титуловані бійці світу.
Програма чемпіонату надзвичайно насичена: безкомпромісні поєдинки, видовищні групові бої і масштабна масова битва «стінка на стінку», під час якої будуть задіяні піші та кінні воїни, а також середньовічна облогова техніка. Змагання в групових номінаціях – 5 на 5 бійців і 21 на 21 боєць – триватимуть протягом двох днів, також буде окрема жіноча номінація.
Історичний бій це не тільки захоплююче видовище, а й повноконтактний вид спорту, в якому беруть участь спортсмени, екіпіровані в обладунки, аналогічні середньовічним лицарським зразкам. Бійці озброєні мечами і щитами, фальшіонами, списами, алебардами, які достовірно відтворюють стародавню зброю. Цей спорт відроджує давні бойові мистецтва, їх прийоми і способи, даруючи глядачам яскраве видовище.
У програмі чемпіонату «Зов героїв» також: кінно-трюкове шоу, театралізовані постановки, ярмарок майстрів, презентація живого музею коней історичних порід. У вечірній програмі в суботу, 20 вересня: вистава про взяття Херсонеса князем Володимиром
Приходьте та вболівайте за наших!
Древній Київ у «Парку Київська Русь» розташований в с. Копачів, Обухівського району Київської області.
Дістатися можна маршрутними автобусами від ст. м. Видубичі або власним транспортом.
Парк відкритий з 10:00. Початок програми о 13:00.
Вартість вхідного квитка – 150 грн, для пенсіонерів – 75 грн, для школярів – 30 грн, дошкільнята безкоштовно.
Акція для студентів: вхід на чемпіонат для компанії студентів 5 осіб і більше – по 105 грн.
Сайт Древнього Києва: www.parkkyivrus.com
Українське біле озеро називають озером молодості
Біле озеро Озеро карстового походження з чистою і прозорою водою.
Букові праліси Карпат - перлина світового значення (фото)
Букові праліси Карпат — це транснаціональний серійний природний об'єкт, що складається з десяти окремих масивів, які розташовані вздовж осі...
Відкриваємо Україну. Печера Кришталева - одна з найбільших печер України
Кришталева печера (Кривченська) - карстова печера в гіпсах. Знаходиться в селі Кривчому (Тернопільська область). Одна з найбільших печер в Україні.