У грудні-січні у Львові щовихідних проходитиме Різдвяний Гармидер
«Коли всі навколо метушаться в приготуванні до зимових свят, так хочеться затишку: затишно обрати особливий дарунок особливій людині, зробити затишне фото, затишно випити чаю з ароматним печивом чи глінтвейну в компанії друзів, поцілуватись під омелою… Тут особлива атмосфера!», - розповіла організатор соціальної ярмарки Різдвяний Гармидер Іванка Фединчук.
Організатори соціальної ярмарки мають на меті популяризувати соціальне підприємство, щоб підприємці міста більш активно долучались до різноманітних соціальних проектів та підтримували тих, хто потребує допомоги.
«Для мене особисто успіх Гармидеру - це бажання учасників робити свій маленький бізнес соціальним. Так приємно, коли після ярмарки до мене підходить учасниця і запитує, як можна стати соціальним підприємством, як залучити до роботи представників вразливих верств населення. Загалом я задоволена. І насмілюсь назвати Соціальний люфт і в його рамках ГАРМИДЕР успішним тоді, коли у Львові збільшиться кількість соціальних підприємств в результаті наших дій», - додала Іванка.
Ще одна наша особливість – тут не має нічого «китайського», всі речі особливі, більшість ручної роботи від талановитих майстрів.
Частина коштів, вирученихвід продажу на Різдвяному Гармидеру буде спрямованона потреби Центру інтегральної допомоги жінкам в кризових ситуаціях.
Додамо, соціальний розпродаж проходить в рамках мистецького проекту «Домініканес».
Кам'яне село вважають одним з незрозумілих чудес світу
Кам'яне село вважають одним з незрозумілих чудес світу - тільки природа або вищі сили могли створити такий феномен: прямо посеред лісу загубилися...
Затоплена церква у Ржищеві - оповита легендами
Складно повірити, але колись на тому самому місці, де нині розлилося водосховище, розташовувалося мальовниче українське село Гусинці.
Відкриваємо Україну. Печера Кришталева - одна з найбільших печер України
Кришталева печера (Кривченська) - карстова печера в гіпсах. Знаходиться в селі Кривчому (Тернопільська область). Одна з найбільших печер в Україні.