Кримськотатарську групу відкрили у дитячому садку на Херсонщині
Як повідомляє Крим.Реалії, група була сформована в дитячому садку «Джерельце» в селищі Новоолексіївка Генічеського району Херсонської області.
Урочисте відкриття дитячої групи відвідали представники Херсонської облдержадміністрації, керівництво селища, місцевого меджлісу та інші.
Гості прийшли з подарунками, дітям роздали прапорці з українською та кримськотатарською символікою. На відкритті виконали кримськотатарські та українські пісні і танці, гостям подавали каву і солодощі.
Приміщення групи оформили з кримськотатарським колоритом.
Як уточнила начальник відділу освіти Генічеської райдержадміністрації Ірина Попова, ще в одному дитячому садку Новоолексіївки – «Івушки», відкривають гурток з вивчення кримськотатарської мови.
За її словами, відкриття кримськотатарських груп у дитячих садках Новоолексіївки – це частина плану заходів щодо сприяння реалізації прав громадян на отримання освіти кримськотатарською мовою та популяризації національних традицій і культури кримських татар на 2015-2016 навчальний рік.
В Україні знаходиться найбільший у світі штучний ліс
Штучний ліс було висаджено на Херсонщині аби зупинити пустелю Олешківські піски (до слова теж найбільшу Європі)
Кам’янець-Подільський - найбільше у світі місто-фортеця, яке розміщене на півострові
Кам’янець-Подільський - найбільше у світі місто-фортеця, яке розміщене на півострові
Найстаріший з діючих мостів України було збудовано ще в ХІІІ ст.
Найдавніший міст України знаходиться у м. Феодосії. Його збудували генуезці ще в ХІІІ ст. Міст функціонує ще й сьогодні. Його довжина становить 10 м.