У столиці відкриють унікальний театр
Програма об'єднає лекції про театр, читання та ескізи вистав, готові вистави та неординарні театральні події, пише «Українська правда. Життя».
Це буде сучасний театральний проект, без традиційної сцени, лаштунків та костюмів.
Першою подією театральної програми стане проект Клоузер 100%, від «Української нової драми», який відбудеться 7 вересня.
Клоузер 100% – інтерактивна вистава із залученням глядачів, котра буде створюватись безпосередньо в присутності публіки, виходячи з її реакцій та запитань.
Подібні експерименти – не новина для Європи, натомість в Україні такі події зустрічаються не часто.
Цикл лекцій «12 міфів про театр» розрахований на широку аудиторію. Перша лекція, що має назву «Весь світ — театр» анонсована на 14 вересня.
Серед запрошених лекторів – режисери, актори, драматурги.
Лекції заплановані на понеділки, о 19:00 в арт-центрі Closer. До речі, в театрах понеділок – традиційно вихідний.
У межах співпраці з рухом «Українська нова драма» планується проведення фестивалю «Тиждень актуальної п’єси», який відбудеться в Києві у другій половині листопада.
Готові вистави заплановані приблизно раз на місяць.
В Україні знаходиться найбільший у світі штучний ліс
Штучний ліс було висаджено на Херсонщині аби зупинити пустелю Олешківські піски (до слова теж найбільшу Європі)
Червоногородський водоспад найпотужніший та найбільший водоспад рівнинної України
Червоногородський 16-метровий водоспад має чотири каскади. Це найпотужніший та найбільший водоспад рівнинної території України.
Арбузинський каньйон одне з найкрасивіших місць України
Арбузинський каньйон Арбузинський каньйон – це молодший брат Актовського каньйону. Названий так, бо крізь валуни вперто пробиває собі дорогу річка...