"Прем'єр" Аксьонов вважає, що Анджеліна Джолі переїде до Криму
Аксьонов сподівається зробити з анексованого півострова аналог Беверлі-Хіллз
"Глава Криму" Сергій Аксьонов впевнений, що американська актриса Анжеліна Джолі, ймовірно, обмірковує запрошення до Криму. Про це він повідомив в інтерв'ю агентству ТАСС.
"Поки немає, але вони, я підозрюю, обмірковують", - сказав Аксьонов, відповідаючи на запитання, відгукнулася Чи Джолі на запрошення до Криму.
Він також заявив, що популярність отримання російського громадянства іноземними громадянами зростає. "Я впевнений, що і в Крим є потреба. Тим більше, що Крим з точки зору своїх природних переваг, безумовно, виділяється", - додав кримський "прем'єр".
Нагадаємо, раніше Сергій Аксьонов написав відкрите звернення до представників світового шоу-бізнесу і великого спорту, в якому запросив на півострів світових зірок, які бажають отримати російське громадянство. Він висловив сподівання, що з часом в Криму з'явиться аналог американського Беверлі-Хіллз.
Глава адміністрації Євпаторії Андрій Філонов, у свою чергу, заявив, що охочих переїхати до Криму зірок з Росії та Голівуду готові поселити в Євпаторії.
Джерело: bagnet.org
Цілющі води «Української Швейцарії»
Цілющі води «Української Швейцарії» В мальовничій гірській долині, залитій сонячним промінням, беруть свій початок цілющі джерела Східниці.
Букові праліси Карпат - перлина світового значення (фото)
Букові праліси Карпат — це транснаціональний серійний природний об'єкт, що складається з десяти окремих масивів, які розташовані вздовж осі...
Відкриваємо Україну. Печера Кришталева - одна з найбільших печер України
Кришталева печера (Кривченська) - карстова печера в гіпсах. Знаходиться в селі Кривчому (Тернопільська область). Одна з найбільших печер в Україні.