У Лондоні російському автолюбителю виписали 60 штрафів
BMW M6, що належить росіянину, регулярно блокувала під'їзд до квартир і офісів на вулиці Бабмейс поблизу Ріджент-стріт у Вестмінстері.
«Ювілейний» 50-й штраф на склі автолюбителя був доповнений особистим зверненням вестмінстерської чиновниці Сари Саттон, відповідальної за парковку.
На папері Саттон погрожувала ініціювати адміністративну справу, якщо громадянин Росії продовжить ухилятися від сплати приписів.
При цьому автомобілі, що належать росіянам, не так вже часто нариваються на штрафи у Вестмінстері.
Найбільш злісними неплатниками є французи, що заборгували муніципалітету більше 318 тис. фунтів (484 тис. доларів).
Джерело: nr2.com.ua
Червоногородський водоспад найпотужніший та найбільший водоспад рівнинної України
Червоногородський 16-метровий водоспад має чотири каскади. Це найпотужніший та найбільший водоспад рівнинної території України.
Цілющі води «Української Швейцарії»
Цілющі води «Української Швейцарії» В мальовничій гірській долині, залитій сонячним промінням, беруть свій початок цілющі джерела Східниці.
Кам’янець-Подільський - найбільше у світі місто-фортеця, яке розміщене на півострові
Кам’янець-Подільський - найбільше у світі місто-фортеця, яке розміщене на півострові