У мережі висміяли переробку українського герба в Криму
Фотографію однієї з таких табличок, яку опублікував у своєму ЖЖ блогер Юрій Югансон, обговорюють користувачі Twitter.
"Сімферополь. Якщо ти злидні злиденна і ще й погана, то сиди вдома, не ганьбися ..." - коментує знімок користувач Twitter RoksolanaToday & Крим, публікуючи для порівняння фото, де показано, як виглядали таблички на будинках до окупації Криму Росією.
Вона також зазначила, що знаки населених пунктів в окупованому Криму так і не "перемогли": "Як гроші на попив скінчилися, так згадали - в Криму три мови державні".
"Росія переходить на українську мову?", "Ухаха! Багата країна", "681 день окупації Криму ...", - коментують інші користувачі Twitter.
Джерело: apostrophe.com.ua
Кам’янець-Подільський - найбільше у світі місто-фортеця, яке розміщене на півострові
Кам’янець-Подільський - найбільше у світі місто-фортеця, яке розміщене на півострові
Червоногородський водоспад найпотужніший та найбільший водоспад рівнинної України
Червоногородський 16-метровий водоспад має чотири каскади. Це найпотужніший та найбільший водоспад рівнинної території України.
Шолоховський водоспад виник ще у мезозойську еру
Шолоховський водоспад у народі відомий під назвою «Червоне каміння».