Україна туристична

Main Menu

  • НОВИНИ
  • День міста
  • Україна в цифрах
  • Цікава Україна
  • Топ-10
  • СТАТТІ
  • Додаткове меню
  • ФЕСТИВАЛІ
 

"Гогольфест" виходить за межі Києва

Деталі
Туристичні новини
25 лютого 2016
Перегляди: 708

Вперше відомий фестиваль "Гогольфест" виходить за межі Києва. В Івано-Франківську розпочалась підготовка до об'єднаного фесту «PORTO FRANKO ГОГОЛЬFEST».

 Про це в Івано-Франківську на прес-конференції повідомив директор фестивалю "ГогольFest" Максим Демський.

«Підготовка до фестивалю «PORTO FRANKO ГОГОЛЬFEST» вже почалась. Почала формуватись програма, бюджети, схема локацій, на яких відбудеться фестиваль. Об’єднання цих двох фестивалів в Івано-Франківську знайшлося у спільному баченні їх організаторів. PORTO FRANKO і ГОГОЛЬFEST позиціонуються як фестивалі мистецтва, то ми будемо презентувати такі проекти, які потребують від глядача додаткової роботи над собою, аби сприймати представлені продукти та пробувати їх аналізувати», - повідомив Демський.

За його словами, головна мета фестивалю – зосередження на нових проектах, які можуть утворитись на презентаціях цього фестивалю. Об’єднаний фестиваль називають мультидисциплінарним, оскільки він обіцяє відкрити глядачам мистецтво у кількох  напрямках. Тут і театр, і кіно, і література, і екологічні програми та музика: академічна та альтернативна. Організатори обіцяють участь у фестивалі митців України, Литви, Польщі, Австрії, Данії та навіть Китаю.

Фестиваль в основному буде зосереджений під відкритим небом. З 8 до 12 червня в Івано-Франківську для прогресивного мистецтва відкриють територію Палацу Потоцьких, площу Ринок, майдан Шептицького, фортечну галерею «Бастіон», камерний двір медакадемії. Задіяними, кажуть, буде й сцена облмуздрамтеатру, і стара будівля колишньої друкарні.

 

Демський запевняє, що "ГогольFest" Київ не залишає, а лише вперше розширює свою географію. «ГОГОЛЬFEST» залишиться в Києві і далі буде рухатись як незалежний фестиваль», - сказав він, додавши при цьому, що для побудови красивої країни «треба побачити один одного, почути, глянути один одному у вічі, бо немає нічого кращого, ніж разом творити».


  • Попередня
  • Наступна

    Цікава Україна
    лют. 23, 2016

    Озеро Кагул - український вирій

    Кагул – це українське озеро, яким неможливо намилуватися.

    Цікава Україна
    лют. 25, 2016

    Кам'яне село вважають одним з незрозумілих чудес світу

    Кам'яне село вважають одним з незрозумілих чудес світу - тільки природа або вищі сили могли створити такий феномен: прямо посеред лісу загубилися...

    Цікава Україна
    лист. 2, 2013

    Найстаріший з діючих мостів України було збудовано ще в ХІІІ ст.

    Найдавніший міст України знаходиться у м. Феодосії. Його збудували генуезці ще в ХІІІ ст. Міст функціонує ще й сьогодні. Його довжина становить 10 м.

    Copyright ©2026 Україна туристична


    main version