Севастопольці: "Місто перетворилося в бомжатник"
У групі "Чорний список Севастополь" ВКонтакте викладені фотографії міських вулиць з горами сміття. Місцеві "влади" на проблему не реагують.
"Уже тижнів зо два не вивозять сміття, мішки з ним складають поруч з єдиним контейнером. Дзвонили в севжілфонд дізнатися в чому взагалі справа, трубку не беруть ", - пише один з користувачів.
Жителі російських міст співчувають севастопольцям, переконуючи, що така ситуація характерна для всієї Росії.
"У нас все місто - звалище і повне бездоріжжя, так як міська влада бабло пиляють і на передачки їздять свій засранний імідж відмивати", - пише користувач Анюта Седлер з Челябінська.
Інші користувачі радять севастопольцям викликати ЗМІ, писати в "прокуратуру" або скаржитися російському президенту Володимиру Путіну.
Джерело: podpricelom.com.ua
Українське біле озеро називають озером молодості
Біле озеро Озеро карстового походження з чистою і прозорою водою.
Кам'яне село вважають одним з незрозумілих чудес світу
Кам'яне село вважають одним з незрозумілих чудес світу - тільки природа або вищі сили могли створити такий феномен: прямо посеред лісу загубилися...
Найстарішому човну, що було знайдено на дні Чорного моря - 2400 років
Підводний світ Чорного моря зберігає безліч таємниць та цікавинок. Одна із них - човен, що затонув 2400 років тому. Відкриття свідчить про те, що в...