Учасників проплаченого мітингу у Києві "кинули"
«Обозреватель» повідомив, що учасників проплаченого мітингу «кинули». Так, у Печерське райуправління Національної поліції в Києві звернулися 120 студентів декількох навчальних закладів столиці, які заявили, що організатори масової акції під Кабінетом міністрів України не заплатили їм обіцяних грошей.
Нагадаємо, що 27 лютого під Кабміном відбулася акція протесту, в якій взяли участь близько двох сотень людей, в основному студенти. В руках молоді люди тримали плакати з написами "Порошенко тиран".
Учасникам обіцяли за участь в акції по 120 гривень.
Після завершення мітингу з'ясувалося, що з його учасниками ніхто розплачуватися не збирається. Засмучені молоді люди прийшли до Печерського райуправлінню поліції і написали заяву про шахрайські дії з боку організаторів.
Джерело: vechirniykiev.com.ua
В Україні знаходиться найбільший у світі штучний ліс
Штучний ліс було висаджено на Херсонщині аби зупинити пустелю Олешківські піски (до слова теж найбільшу Європі)
Цілющі води «Української Швейцарії»
Цілющі води «Української Швейцарії» В мальовничій гірській долині, залитій сонячним промінням, беруть свій початок цілющі джерела Східниці.
Українське лікувальне озеро Кунігунда ніколи не замерзає і дозволяє відчути невагомість
Озеро Кунігунда - це соляне озеро, концентрація солі в якому досягає 146-150 %, а вода в цих місцях має підвищену концентрацією брому. Кунігунда...