На вулиці Києва вийде "патруль чистоти"
Зійшов сніг, і вулиці Києва та зони відпочинку зарябіли купами сміття. Смітник чи не за кожною зупинкою. Навіть там, де урн вистачає, - непотріб летить повз.
Подекуди на вулицях Києва з'явилися "собачі вбиральні". Проте зелена зона буквально всіяна слідами наших чотирилапих друзів. Адже прибирати за своїми тваринами їх власники не хочуть.
За бруд у зонах відпочинку штрафують. Людей максимум на 1350 гривень, підприємства до двох тисяч, за викидання будівельного непотребу штраф майже три з половиною тисячі. Тільки за січень сума стягнень перевищила сто тисяч гривень .
Незабаром у Києві з'являться посилені спільні патрулі інспекторів з благоустрою та поліцейських, які оперативно виявлятимуть порушників. Але самим лише покаранням проблеми не вирішиш. Люди мусять усвідомити просту істину - чисто не там, де прибирають, а там, де не смітять.
Джерело: fakty.ictv.ua
Найвисокогірніша будівля України, в якій жили й працювали люди
На карпатській горі Піп Іван в Івано-Франківській області досі збереглися руїни старої астрономічної і метеорологічної обсерваторії під назвою...
У Чорному морі є свій "Бермудський трикутник"
У Чорному морі, біля берегів України є свій Бермудський трикутник. Де так само з незрозумілих причин гинуть кораблі та зникають літаки. Вчені...
Українське біле озеро називають озером молодості
Біле озеро Озеро карстового походження з чистою і прозорою водою.