Київ і Москва більше не міста-побратими
Київ в односторонньому порядку розірвав всі раніше укладені з Москвою договори про побратимство, партнерство та співробітництво.
Про це секретар Київради Володимир Прокопів повідомив на своїй сторінці в Facebook.
"М. Київ розриває в односторонньому порядку всі раніше підписані договори про побратимство, партнерство і співробітництво з м. Москва", - йдеться в листі Прокопіва на адресу уряду Москви.
Відзначається, що таке рішення Київська міськрада прийняла "в зв'язку з військовою агресією Російської Федерації проти України, анексією АР Крим і окупацією частини територій Донецької та Луганської областей".
Кам'яне село вважають одним з незрозумілих чудес світу
Кам'яне село вважають одним з незрозумілих чудес світу - тільки природа або вищі сили могли створити такий феномен: прямо посеред лісу загубилися...
Шолоховський водоспад виник ще у мезозойську еру
Шолоховський водоспад у народі відомий під назвою «Червоне каміння».
Арбузинський каньйон одне з найкрасивіших місць України
Арбузинський каньйон Арбузинський каньйон – це молодший брат Актовського каньйону. Названий так, бо крізь валуни вперто пробиває собі дорогу річка...