На Київщині люди почали труїтися грибами
Минулого тижня до лікарів із симптомами отруєння звернулися чотири людини, повідомляє Depo.Київ з посиланням на прес-службу Державної санітарно-епідеміологічної служби.
"У Борисполі 4-річна дівчинка отруїлася невідомими грибами, які вона знайшла під час прогулянки на території дитячого садка. Стан потерпілої – задовільний. Співробітники Держсанепідслужби опитали всіх вихованців садочка, щоб виявити дітей, які також могли з'їсти гриби. Персонал поінформували про те, що вони щодня зобов'язані перевіряти територію дошкільного закладу на наявність грибів та отруйних рослин", – йдеться в повідомленні.
Також були госпіталізовані з нудотою і болями в животі двоє дітей з села Данилівка Васильківського району. Хлопчики, віком 2 і 9 років, вживали в їжу страви з невідомих грибів, зібраних в лісопосадці біля села. Обидва постраждалих були госпіталізовані в стані середньої тяжкості. Після промивання шлунків їх направили в "Охматдит".
Четверта постраждала – 20 річна мешканка Броварів. Правда, вона вживала в їжу сушені гриби торішнього врожаю.
Найстарішому човну, що було знайдено на дні Чорного моря - 2400 років
Підводний світ Чорного моря зберігає безліч таємниць та цікавинок. Одна із них - човен, що затонув 2400 років тому. Відкриття свідчить про те, що в...
Шолоховський водоспад виник ще у мезозойську еру
Шолоховський водоспад у народі відомий під назвою «Червоне каміння».
У Чорному морі є свій "Бермудський трикутник"
У Чорному морі, біля берегів України є свій Бермудський трикутник. Де так само з незрозумілих причин гинуть кораблі та зникають літаки. Вчені...