Більше сотні муралів прикрашають київські будинки
Столичний режисер Гео Лерос разом із своїми однодумцями запустили найбільший у світі арт-проект під назвою "Art United Us".
За словами організаторів, весь проект націлений на залучення уваги світової громадськості до проблем війни, агресії, пропаганди та інформаційного зомбування за допомогою монументального мистецтва.
"Неважливо, це Україна, Сирія, Афганістан, це проблема всього людства і ми маємо намір говорити про неї (війну - ред.)", - зазначили ініціатори проекту.
До столиці України вже приїздили створювати мурали художники з Бельгії, Іспанії, Італії, Мексики, Португалії, Канади. Долучалися до проекту і українські митці. Цей тренд продовжується і нині.
Найстаріший з діючих мостів України було збудовано ще в ХІІІ ст.
Найдавніший міст України знаходиться у м. Феодосії. Його збудували генуезці ще в ХІІІ ст. Міст функціонує ще й сьогодні. Його довжина становить 10 м.
Затоплена церква у Ржищеві - оповита легендами
Складно повірити, але колись на тому самому місці, де нині розлилося водосховище, розташовувалося мальовниче українське село Гусинці.
В Україні знаходиться центр Європи
Хочете побувати у центрі Європи? Тоді Вам обов’язково слід відвідати Закарпаття. Адже у центрі Європи знаходиться географічний центр Європи. Точне...