У Чорнобильській зоні можуть з'явитися сонячні електростанції
Міністерство екології та природних ресурсів України вже отримало кілька пропозицій від канадських бізнесменів щодо будівництва електростанцій на поновлюваних джерелах енергії в Чорнобильській зоні.
За даними відомства, канадські інвестори з цікавістю розглядають можливість зведення біопаливних заводів і електростанцій (насамперед сонячних) на території ЧАЕС.
У Мінекології нагадують, що в Зоні відчуження є необхідне для під'єднання станцій електромережеве господарство, але для реалізації таких проектів необхідно прийняти відповідне законодавство.
Джерело: vchaspik.ua
Найвисокогірніша будівля України, в якій жили й працювали люди
На карпатській горі Піп Іван в Івано-Франківській області досі збереглися руїни старої астрономічної і метеорологічної обсерваторії під назвою...
Шолоховський водоспад виник ще у мезозойську еру
Шолоховський водоспад у народі відомий під назвою «Червоне каміння».
Фортеця Меджибіж одна з найбільших і найдавніших фортифікаційних споруд України
Меджибізький замок – легендарне давньоруське укріплення, що успішно протистояло татарським навалам. Місто розкинулося на високому лівому березі...