Росіяни змирилися б з поверненням Криму Україні
Двоюрідний брат убитого російського опозиціонера Бориса Нємцова, соціолог Ігор Ейдман заявив, що якщо майбутнє керівництво РФ вирішить відмовитися від українського Криму, то це не викличе серйозних протестів серед громадян країни.
Про це він розповів в коментарі Deutsche Welle.
У той же час аналітик підкреслив, що влада спровокувала "кримську істерію", вони ж в стані в будь-який момент її погасити.
"Якщо майбутнє керівництво Росії прийме рішення відмовитися від Криму, зваливши провину за всю цю авантюру на колишніх лідерів країни," посварилися нас з братами-українцями ", то це також не викличе серйозних протестів в суспільстві", - зазначив експерт.
Ейдман додав, що "російські опозиційні лідери в основному не поспішають чітко сформулювати свою позицію з приводу майбутнього Криму". "Визнати незаконну анексію вони не можуть, а й однозначно відмовитися від її результатів не готові", - сказав соціолог.
За його словами, вони думають, що це може посварити їх з потенційними виборцями. "Навряд чи такі побоювання обгрунтовані. Не варто перебільшувати зацикленість росіян на цій темі", - вважає співрозмовник журналістів.
Затоплена церква у Ржищеві - оповита легендами
Складно повірити, але колись на тому самому місці, де нині розлилося водосховище, розташовувалося мальовниче українське село Гусинці.
Червоногородський водоспад найпотужніший та найбільший водоспад рівнинної України
Червоногородський 16-метровий водоспад має чотири каскади. Це найпотужніший та найбільший водоспад рівнинної території України.
Шолоховський водоспад виник ще у мезозойську еру
Шолоховський водоспад у народі відомий під назвою «Червоне каміння».