У Пересопниці знайдено артефакти Київської Русі
Артефакти часів Київської Русі виявили під час археологічних розкопок у Пересопниці старшокласники з Клубу юних археологів, що у Рівному.
Про це повідомляє видання "Голосно".
«Раніше юні археологи натрапили на залишки будинку дванадцятого-тринадцятого століть. А цього разу під ним віднайшли будівлю X-XІ століть. Також виявлено два фрагменти скляного браслету і частина срібної пряжки, фрагменти глиняного посуду», - розповів виданню керівник експедиції, науковець Василь Чекурков.
За його словами, археологічна експедиція у Пересопниці тривала тиждень. Її мета, як і попередніх восьми розкопок - дослідження літописного міста доби Київської Русі.
Українське біле озеро називають озером молодості
Біле озеро Озеро карстового походження з чистою і прозорою водою.
Цілющі води «Української Швейцарії»
Цілющі води «Української Швейцарії» В мальовничій гірській долині, залитій сонячним промінням, беруть свій початок цілющі джерела Східниці.
Озеро Кагул - український вирій
Кагул – це українське озеро, яким неможливо намилуватися.