У Києві попрощаються з однією з найкрасивіших патрульних
Прощення з відомою поліцейською Ариною Кольцовою, яка померла від важкої хвороби 25 липня, відбудеться в середу, 27 липня, в Дніпровському районі Києва. Про це на своїй сторінці в Facebook повідомив її колега Михайло Кіндракевич.
"Друзі, 27 липня, о 11:00 за адресою бульвар Перова, 20 все, хто має бажання, можуть попрощатися з Аріною", - написав Кіндракевич.
Раніше в соціальних мережах друзі Аріни збирали кошти на її лікування: у жінки виявили важке захворювання легенів. За словами друзів, в останні дні Аріна знаходилася вдома після хіміотерапії.
"Захворіла вона після Нового року. Через деякий час Аріна на плацу знепритомніла, і з тих пір перебувала на лікуванні у лікарні, то вдома", - написав у Facebook патрульний Михайло Кіндракевич.
"Ми познайомилися з Аріной рік тому на командирських курсах, потім працювали разом. Вона завжди була і залишиться дуже товариською, веселою, з відмінним, місцями екстраординарним почуттям гумору, яке супроводжувало її скрізь і в усьому. Саме такою я її і запам'ятав", - розповів патрульний.
За часів Революції Гідності Аріна була активною учасницею київського Майдану. А після надходження в патрульну службу вважалася однією з найкрасивіших "копів" столиці.
Джерело: kriminal.tv
Озеро Світязь - найбільше і найглибше озеро природного походження в Україні
Розташований Світязь неподалеку смт Шацьк, центру відновленого в 1993 році району.
Мезинський національний природний парк — місце, де починалася історія
Україна вміє дивувати. І якщо ви шукаєте справді унікальне місце — зверніть увагу на Мезинський національний природний парк у Чернігівській області.
Найвисокогірніша будівля України, в якій жили й працювали люди
На карпатській горі Піп Іван в Івано-Франківській області досі збереглися руїни старої астрономічної і метеорологічної обсерваторії під назвою...