Україна туристична

Main Menu

  • НОВИНИ
  • День міста
  • Україна в цифрах
  • Цікава Україна
  • Топ-10
  • СТАТТІ
  • Додаткове меню
  • ФЕСТИВАЛІ
 

СЕС радить одеситам не купатися у морі

Деталі
Туристичні новини
09 серпня 2016
Перегляди: 518

Під час недільної зливи в Одесі випало 55 мм опадів, що призвело до підтоплення багатьох вулиць і скиду нечистот у Чорне море.

 

З урахуванням цього, фахівці санепідемнагляду не рекомендують одеситам та гостям міста, що прибули на відпочинок, купання в морі поряд з міськими пляжами, повідомила керівник Управління з організації держсанепідемнагляду Головного управління Держпродспоживслужби в Одеській області Лідія Степанова.

"Через підтоплення вулиць Одеси внаслідок зливи, що супроводжувалася буревієм, у прибережні води Чорного моря потрапило багато нечистот з берегових схилів. Наші фахівці зафіксували також аварійні скиди зливової каналізації. Тому ми не рекомендуємо відпочивальникам купання в морі протягом 8-10 серпня", - зазначила Степанова.

За її словами, самоочищення морської води може відбутися не раніше четверга, коли фахівці держсанепідемнагляду відбиратимуть проби морської води у створах спостережень для лабораторних досліджень.

"Про відповідність морської води нормативним вимогам за санітарно-мікробіологічними показниками буде відомо в п'ятницю. Результати аналізів проб води буде оприлюднено", - додала Степанова.


  • Попередня
  • Наступна

    Цікава Україна
    черв. 17, 2013

    Відкриваємо Україну. Печера Кришталева - одна з найбільших печер України

    Кришталева печера (Кривченська) - карстова печера в гіпсах. Знаходиться в селі Кривчому (Тернопільська область). Одна з найбільших печер в Україні.

    Цікава Україна
    серп. 9, 2017

    В Україні знаходиться найбільший у світі штучний ліс

    Штучний ліс було висаджено на Херсонщині аби зупинити пустелю Олешківські піски (до слова теж найбільшу Європі)

    Цікава Україна
    жовт. 6, 2013

    Червоногородський водоспад найпотужніший та найбільший водоспад рівнинної України

    Червоногородський 16-метровий водоспад має чотири каскади. Це найпотужніший та найбільший водоспад рівнинної території України.

    Copyright ©2025 Україна туристична


    main version