За рекламу турів до окупованого Криму та Донбасу штрафуватимуть
Місцева влада не може заборонити продаж цих послуг туроператорам та перевізникам, оскільки не має повноважень втручатись у господарську діяльність бізнесу.
Але в питаннях рекламування такого роду послуг може внести певні обмеження. Сьогодні, 11 серпня, виконкомом міської ради було прийнято відповідне рішення, в якому окрім Криму зазначені і тимчасово окуповані території Донбасу, - зазначають у Департаменті у справах ЗМІ та зв’язків з громадськістю Вінницької міської ради.
На порушників накладатиметься штраф від 850 до 1 тисячі 700 гривень.
Червоногородський водоспад найпотужніший та найбільший водоспад рівнинної України
Червоногородський 16-метровий водоспад має чотири каскади. Це найпотужніший та найбільший водоспад рівнинної території України.
Мезинський національний природний парк — місце, де починалася історія
Україна вміє дивувати. І якщо ви шукаєте справді унікальне місце — зверніть увагу на Мезинський національний природний парк у Чернігівській області.
Цілющі води «Української Швейцарії»
Цілющі води «Української Швейцарії» В мальовничій гірській долині, залитій сонячним промінням, беруть свій початок цілющі джерела Східниці.