Перше місто заявло про вихід зі складу «ЛНР» назад в Україну
Жителі Алчевська заявляють про вихід міста зі складу «ЛНР». Таку заяву розміщено на сайті Алчевської міської ради.
«Ми не бажаємо підкорятися Плотницькому і його кліці! Нам набридла ця безглузда нещадна братовбивча війна. Алчевці хочуть миру, свободи і достатку для своїх дітей. Нічого це ЛНР забезпечити не в змозі!
Наші кращі сини гинуть заради збагачення Плотницького і його ляльководів, які цинічно грабують наш рідний край! Немає ніякої народної республіки. Нас всіх обманом перетворили на рабів, позбавили зарплат, надій, майбутнього і перспектив. Ми доведені до відчаю і готові увійти до складу України на умовах амністії», - йдеться в повідомленні джерела.
Його називають «Каньйоном Диявола»
Актовський каньйон – це унікальне місце, де ансамбль стрімких скель і гранітних валунів поєднується зі світом рослин. Його називають «Каньйон...
Затоплена церква у Ржищеві - оповита легендами
Складно повірити, але колись на тому самому місці, де нині розлилося водосховище, розташовувалося мальовниче українське село Гусинці.
Червоногородський водоспад найпотужніший та найбільший водоспад рівнинної України
Червоногородський 16-метровий водоспад має чотири каскади. Це найпотужніший та найбільший водоспад рівнинної території України.