Україна туристична

Main Menu

  • НОВИНИ
  • День міста
  • Україна в цифрах
  • Цікава Україна
  • Топ-10
  • СТАТТІ
  • Додаткове меню
  • ФЕСТИВАЛІ
 

Фільм «Гніздо горлиці» отримав дві нагороди на кінофестивалі у Німеччині

Деталі
Туристичні новини
21 листопада 2016
Перегляди: 576

Фільм режисера Тараса Ткаченка «Гніздо горлиці» отримав дві нагороди на кінофестивалі у Німеччині. На 65-му міжнародному кінофестивалі у Мангеймі-Хайдельберзі картина здобула приз екуменічного журі та приз за найкращу жіночу роль.

Головну жіночу роль у фільмі виконала Римма Зюбіна.

Нагадаємо, «Гніздо горлиці» - дебют у повнометражному кіно режисера Тараса Ткаченка. Фільм отримав головний приз національної програми Одеського міжнародного кінофестивалю-2016.

Стрічка«Гніздо горлиці» вийшла в український прокат 10 листопада. Його і зараз можна подивитись на великому екрані.

 


  • Попередня
  • Наступна

    Цікава Україна
    трав. 17, 2013

    Озеро Світязь - найбільше і найглибше озеро природного походження в Україні

    Розташований Світязь неподалеку смт Шацьк, центру відновленого в 1993 році району.

    Цікава Україна
    лист. 2, 2013

    Найстаріший з діючих мостів України було збудовано ще в ХІІІ ст.

    Найдавніший міст України знаходиться у м. Феодосії. Його збудували генуезці ще в ХІІІ ст. Міст функціонує ще й сьогодні. Його довжина становить 10 м.

    Цікава Україна
    лют. 24, 2016

    Затоплена церква у Ржищеві - оповита легендами

    Складно повірити, але колись на тому самому місці, де нині розлилося водосховище, розташовувалося мальовниче українське село Гусинці.

    Copyright ©2025 Україна туристична


    main version