В Києві стартували "Ігри героїв"
У суботу в Київському палаці спорту стартували "Ігри героїв"- змагання серед бійців АТО, які внаслідок бойових дій отримали поранення або втратили кінцівки.
Про це повідомляє кореспондент Укрінформу.
Змагання відкрив міністр молоді та спорту Ігор Жданов. Він подякував учасникам за мужність та героїзм, проявлені в зоні АТО.
"Я хотів би вклонитися учасникам змагань і подякувати за їхній приклад нашій молоді"- сказав Жданов.
Співорганізатор громадської ініціативи "Спільна перемога" Володимир Бульба зазначив, що наступного року найкращі спортсмени відвідають Брюссель з показовими виступами.
"Наступного року найкращі поїдуть у Брюссель, до штаб квартири НАТО з показовим виступом. Ми вже надіслали виклик на своєрідний батл іншим країнам, щоб спільно провести такі змагання"- підкреслив Бульба.
Бійці-спортсмени проходять ряд завдань, серед яких підняття штанги, велотрек та інші вправи. Учасники змагань розділилися на три категорії: спортсмени на протезах, поранені, бійці на візках. Наразі свої змагання закінчила перша четвірка учасників - бійці на протезах.
Джерело: ukrinform.ua
Озеро Світязь - найбільше і найглибше озеро природного походження в Україні
Розташований Світязь неподалеку смт Шацьк, центру відновленого в 1993 році району.
Найстаріший з діючих мостів України було збудовано ще в ХІІІ ст.
Найдавніший міст України знаходиться у м. Феодосії. Його збудували генуезці ще в ХІІІ ст. Міст функціонує ще й сьогодні. Його довжина становить 10 м.
Шолоховський водоспад виник ще у мезозойську еру
Шолоховський водоспад у народі відомий під назвою «Червоне каміння».