Стали відомі подробиці зникнення двох київських школярок
Після того, як поліція знайшла двох 11-річних киянок в іншому місті, волонтер Емма Шиманович розкрила деякі подробиці їх зникнення. Про це вона написала на своїй сторінці в Facebook.
Школярок виявили у фастфуді міста Вінниці. "За зниклим дівчаткам. Поліція знайшла їх в Макдональдсі р Вінниця. Пост видалений. Дякую всім велике", - написала волонтер. Також вона оприлюднила скрін листування, в якій дівчата надіслали фото з Макдональдса.
У коментарях вона уточнила, що дівчатка заздалегідь планували піти з дому. "Нічого не сталося, у дівчаток був спланований відхід з будинку", - написала Шиманович.
Вона уточнила, що причини втечі до кінця незрозумілі. Дівчатка були забезпечені і у них в сім'ї все було добре. Єдине, що пишуть однокласники, що одна з дівчаток дуже хоче жити у Львові. З собою подружки взяли гроші, тому так швидко і без проблем дісталися до Вінниці.
Відкриваємо Україну. Печера Кришталева - одна з найбільших печер України
Кришталева печера (Кривченська) - карстова печера в гіпсах. Знаходиться в селі Кривчому (Тернопільська область). Одна з найбільших печер в Україні.
Найстаріший з діючих мостів України було збудовано ще в ХІІІ ст.
Найдавніший міст України знаходиться у м. Феодосії. Його збудували генуезці ще в ХІІІ ст. Міст функціонує ще й сьогодні. Його довжина становить 10 м.
Бакота – один з найбільш недооцінених туристичних об’єктів України
Бакота – один з найбільш недооцінених туристичних об’єктів України. Попри те, що вона входить до більшості туристичних рейтингів України, про неї...