Україна туристична

Main Menu

  • НОВИНИ
  • День міста
  • Україна в цифрах
  • Цікава Україна
  • Топ-10
  • СТАТТІ
  • Додаткове меню
  • ФЕСТИВАЛІ
 

В центрі Києва поліція затримала людину з автоматом

Деталі
Туристичні новини
18 лютого 2017
Перегляди: 620

Близько 16-ї години столичні правоохоронці зупинили на перетині вулиць Володимирська та Софіївська автомобіль "Ауді". При огляді транспортного засобу у багажному відділенні поліцейські помітили предмет, схожий на зброю, магазин і набої.

 На місце викликали слідчо-оперативну групу, яка задокументувала подію. Під час спілкування водій, а це – місцевий житель, 1969 рн, надав довідку експерта про те, що автомат Калашникова не є бойовою зброєю і повідомив, що придбав його як колекційний експонат.

Власника зброї опитали, автомат вилучили для проведення експертизи, а довідку на нього – для встановлення її справжності.


  • Попередня
  • Наступна

    Цікава Україна
    черв. 17, 2013

    Відкриваємо Україну. Печера Кришталева - одна з найбільших печер України

    Кришталева печера (Кривченська) - карстова печера в гіпсах. Знаходиться в селі Кривчому (Тернопільська область). Одна з найбільших печер в Україні.

    Цікава Україна
    лист. 10, 2016

    Шолоховський водоспад виник ще у мезозойську еру

    Шолоховський водоспад у народі відомий під назвою «Червоне каміння».

    Цікава Україна
    серп. 9, 2017

    В Україні знаходиться найбільший у світі штучний ліс

    Штучний ліс було висаджено на Херсонщині аби зупинити пустелю Олешківські піски (до слова теж найбільшу Європі)

    Copyright ©2026 Україна туристична


    main version