Україна туристична

Main Menu

  • НОВИНИ
  • День міста
  • Україна в цифрах
  • Цікава Україна
  • Топ-10
  • СТАТТІ
  • Додаткове меню
  • ФЕСТИВАЛІ
 

У одному зі спальних районів Києва заховався унікальний німецький квартальчик

Деталі
Туристичні новини
10 березня 2017
Перегляди: 896

Недалеко від метро «Чернігівська» і «Дарниця» зник тихий і затишний німецький квартальчик. Будинки дивовижною споруди, які були призначені для затишного життя!

У будинках переважно немає парадних, у кожної квартири свій вихід на вулицю. Тут все гармонійно і красиво, хоча і вельми запущено. Ще одним дивовижним фактом є те, що парадне для двох квартир, для квартир поверхом вище, своє парадне. Гуляючи по німецькому кварталу можна побачити північноєвропейську архітектуру, мансарди -башенкі, декоровані вікна і багато іншого.

Де: між метро "Чернігівська" і "Дарниця", вул. Миколи Лебедєва


  • Попередня
  • Наступна

    Цікава Україна
    лист. 10, 2016

    Шолоховський водоспад виник ще у мезозойську еру

    Шолоховський водоспад у народі відомий під назвою «Червоне каміння».

    Цікава Україна
    жовт. 6, 2013

    Червоногородський водоспад найпотужніший та найбільший водоспад рівнинної України

    Червоногородський 16-метровий водоспад має чотири каскади. Це найпотужніший та найбільший водоспад рівнинної території України.

    Цікава Україна
    серп. 9, 2017

    В Україні знаходиться найбільший у світі штучний ліс

    Штучний ліс було висаджено на Херсонщині аби зупинити пустелю Олешківські піски (до слова теж найбільшу Європі)

    Copyright ©2025 Україна туристична


    main version