Київрада планує збільшити штрафи за куріння в громадських місцях
У Київській міськраді запропонували проект, згідно з яким штрафи за куріння в громадських місцях піднімуть у 100 разів.
Такий проект запропонували в Київраді 22 березня на засіданні постійної комісії з питань місцевого самоврядування, регіональних та міжнародних зв'язків, передає «Слово і Діло».
Остаточне рішення мають розглянути на пленарному засіданні Київради.
«Закон є, і він працює. Але недобросовісним власникам ресторанів простіше заплатити штраф у 1700-5000 гривень і далі продовжувати порушувати норму, створюючи людям незручності. Тому ми ініціюємо значне підвищення цих штрафів, від 50 до 100 разів», - зазначила депутат Київради, автор проекту Алла Шлапак.
Нагадаємо, площу спеціально відведених для куріння місць не повинна перевищувати 10% загальної площі приміщення. Крім цього, приміщення повинні бути обладнані витяжною вентиляцією. За 2016 рік за незаконне куріння в кафе і ресторанах власникам довелося заплатити штрафів на майже півмільйона гривень.
Кам'яне село вважають одним з незрозумілих чудес світу
Кам'яне село вважають одним з незрозумілих чудес світу - тільки природа або вищі сили могли створити такий феномен: прямо посеред лісу загубилися...
У Чорному морі є свій "Бермудський трикутник"
У Чорному морі, біля берегів України є свій Бермудський трикутник. Де так само з незрозумілих причин гинуть кораблі та зникають літаки. Вчені...
Озеро Кагул - український вирій
Кагул – це українське озеро, яким неможливо намилуватися.