Організатори Євробачення пригрозили Росії і Україні санкціями
Європейський мовний союз допускає введення санкцій щодо Росії і України через порушення статуту Євробачення.
Про це повідомляє ZDF Heute з посиланням на главу оргкомітету конкурсу Франка-Дітера Фрайлінга. За його словами, в якості приймаючої країни Київ взяв на себе зобов'язання забезпечити виступ всіх учасників і не виконав його у відношенні російської виконавиці Юлії Самойлової. Росія ж порушила правила Євробачення, оскільки її представники не були присутні на обов'язкових зустрічах на початку року.
Як пояснив глава оргкомітету, рішення про санкції ще не прийнято, але це питання обов'язково обговорять на наступному тижні. Про те, які заходи застосують до України і Росії, оголосять вже після Євробачення, додав він.
"У статуті в цьому випадку передбачається кілька варіантів санкцій - від грошового штрафу і позбавлення спонсорської підтримки до відсторонення від участі в конкурсі на строк до трьох років", - підкреслив Фрайлінг. Більше новин читайте за посиланням - 7dniv.info
В Україні знаходиться найбільший у світі штучний ліс
Штучний ліс було висаджено на Херсонщині аби зупинити пустелю Олешківські піски (до слова теж найбільшу Європі)
Затоплена церква у Ржищеві - оповита легендами
Складно повірити, але колись на тому самому місці, де нині розлилося водосховище, розташовувалося мальовниче українське село Гусинці.
Найстаріший з діючих мостів України було збудовано ще в ХІІІ ст.
Найдавніший міст України знаходиться у м. Феодосії. Його збудували генуезці ще в ХІІІ ст. Міст функціонує ще й сьогодні. Його довжина становить 10 м.