У зоні відчуження ЧАЕС висадили дерева, які поглинають радіонукліди
Після закінчення експерименту буде виведена оцінка здатності цієї рослини накопичувати радіонукліди на ділянках з різним ступенем забруднення.
Як повідомляється, дослідження будуть проводиться наступні 5 років. За попередніми даними, за цей період дерево досягне 20 м у висоту.
Всього було посаджено 100 саджанців на чотирьох майданчиках в селищах Паришів, Рудня-Іллінці, Копачі та місті Чорнобиль.
Джерело: news.liga.net
Озеро Світязь - найбільше і найглибше озеро природного походження в Україні
Розташований Світязь неподалеку смт Шацьк, центру відновленого в 1993 році району.
Озеро Кагул - український вирій
Кагул – це українське озеро, яким неможливо намилуватися.
У Чорному морі є свій "Бермудський трикутник"
У Чорному морі, біля берегів України є свій Бермудський трикутник. Де так само з незрозумілих причин гинуть кораблі та зникають літаки. Вчені...