Кияни можуть залишитися без гарячої води
Кияни можуть залишитися без гарячого водопостачання до середини осені.
Про це повідомляють «Київські новини».
Його відключили для споживачів в Дарницькому, Дніпровському, Подільському, Деснянському та Оболонському районах Києва.
Про це повідомив глава наглядової ради «Київенерго» Іван Плачков під час прес-конференції. Він зазначив, що гарячої води в квартирах киян може не бути до початку опалювального сезону 2017-2018 років.
Джерело: zik.ua
Озеро Кагул - український вирій
Кагул – це українське озеро, яким неможливо намилуватися.
У Чорному морі є свій "Бермудський трикутник"
У Чорному морі, біля берегів України є свій Бермудський трикутник. Де так само з незрозумілих причин гинуть кораблі та зникають літаки. Вчені...
Його називають «Каньйоном Диявола»
Актовський каньйон – це унікальне місце, де ансамбль стрімких скель і гранітних валунів поєднується зі світом рослин. Його називають «Каньйон...