На Евересті зібрали п'ять тонн сміття
Члени франко-непальской експедиції в травні зібрали на схилах Евересту більше ніж п'ять тонн сміття - газових балонів, наметів, консервних банок і пластика.
Про це повідомляє RFI із засланням на AFP.
"Четверо французів і 15 непальцев проводили «генеральне прибирання» 38 днів. Зібрані відходи спустили на яках", - йдеться в повідомленні.
Відходи (газові балони, консервні банки, інші металеві предмети), що переробляються, відправили до Катманду на вертольоті і вантажівці. Інше сміття (мотузки, пластик, намети, папір) звезли в селище Намче-Базар, де його спалять.
Таким чином французькі активісти хотіли привернути увагу до відсутності в Непалі - країні з 30-мільйонним населенням - системи переробки відходів.
Як відомо, Еверест (Джомолунгма) — найвища вершина Землі. Її висота становить 8848 метрів над рівнем морить.
Найвисокогірніша будівля України, в якій жили й працювали люди
На карпатській горі Піп Іван в Івано-Франківській області досі збереглися руїни старої астрономічної і метеорологічної обсерваторії під назвою...
Найстаріший з діючих мостів України було збудовано ще в ХІІІ ст.
Найдавніший міст України знаходиться у м. Феодосії. Його збудували генуезці ще в ХІІІ ст. Міст функціонує ще й сьогодні. Його довжина становить 10 м.
Українське лікувальне озеро Кунігунда ніколи не замерзає і дозволяє відчути невагомість
Озеро Кунігунда - це соляне озеро, концентрація солі в якому досягає 146-150 %, а вода в цих місцях має підвищену концентрацією брому. Кунігунда...