Киянин отруївся в'яленою рибою з "Сільпо"
Як повідомили в ГУ Госпотребслужби, 11 червня киянин придбав в'ялену рибу в супермаркеті «Сільпо» (Житомирська область, Радомишль). За медичною допомогою звернувся через чотири дні.
15 червня чоловік був госпіталізований в відділення інфекційної реанімації Олександрійської клінічної лікарні з діагнозом «Ботулізм».
Відповідно до законів України «Про захист населення від інфекційних хвороб», «Про основні засади і вимоги до безпеки і якості харчових продуктів», з метою запобігання виникненню нових випадків захворювання на ботулізм серед населення, організації та проведення необхідного комплексу профілактичних та протиепідемічних заходів, інформація про випадок захворювання на ботулізм жителя міста Київ спрямована до Головного управління Госпотребслужби в Житомирській області.
Джерело: gorodkiev.com.ua
У Чорному морі є свій "Бермудський трикутник"
У Чорному морі, біля берегів України є свій Бермудський трикутник. Де так само з незрозумілих причин гинуть кораблі та зникають літаки. Вчені...
Шолоховський водоспад виник ще у мезозойську еру
Шолоховський водоспад у народі відомий під назвою «Червоне каміння».
Українське лікувальне озеро Кунігунда ніколи не замерзає і дозволяє відчути невагомість
Озеро Кунігунда - це соляне озеро, концентрація солі в якому досягає 146-150 %, а вода в цих місцях має підвищену концентрацією брому. Кунігунда...