Стало відомо, коли в Києві з'явиться гаряча вода
Роботи Київської ТЕЦ-6 вже почалися, що дозволить відновити гаряче водопостачання в районах міста.
Про це повідомив на своїй сторінці в Facebook радник міністра енергетики та вугільної промисловості Максим Белявський.
"Розпочато роботи з відновлення газопостачання ТЕЦ-6." Київгаз "буде готовий приймати з ГТС тільки в понеділок (26 червня. - Ред.) Вранці", - зазначив Белявський.
Затоплена церква у Ржищеві - оповита легендами
Складно повірити, але колись на тому самому місці, де нині розлилося водосховище, розташовувалося мальовниче українське село Гусинці.
Кам'яне село вважають одним з незрозумілих чудес світу
Кам'яне село вважають одним з незрозумілих чудес світу - тільки природа або вищі сили могли створити такий феномен: прямо посеред лісу загубилися...
Бакота – один з найбільш недооцінених туристичних об’єктів України
Бакота – один з найбільш недооцінених туристичних об’єктів України. Попри те, що вона входить до більшості туристичних рейтингів України, про неї...