Україна туристична

Main Menu

  • НОВИНИ
  • День міста
  • Україна в цифрах
  • Цікава Україна
  • Топ-10
  • СТАТТІ
  • Додаткове меню
  • ФЕСТИВАЛІ
 

У Києві масове отруєння суші

Деталі
Туристичні новини
30 червня 2017
Перегляди: 833

У Києві 23 людини потрапили до лікарні з кишковою інфекції.

Всі вони їли суші в закладі громадського харчування компанії "Суші Ленд Євразія" в Шевченківському районі столиці.

Як повідомляє в четвер, 29 червня, Державної служби з питань безпеки харчових продуктів і захисту споживачів, спалах кишкової інфекції був зареєстрований в середу. 20 осіб в даний час знаходяться на стаціонарному лікуванні в клінічній лікарні №4 і №9.

Головне управління Госпродпотребслужби почало епідеміологічне обстеження вказаного закладу. Тут вже взяли проби для проведення відповідних лабораторних досліджень.

Разом з тим підприємство "Суші Ленд Євразія", розташоване на вулиці Дмитрівська, 2А, тимчасово припинило свою діяльність. 


  • Попередня
  • Наступна

    Цікава Україна
    лют. 24, 2016

    Українське біле озеро називають озером молодості

    Біле озеро Озеро карстового походження з чистою і прозорою водою.

    Цікава Україна
    лист. 8, 2013

    Найвисокогірніша будівля України, в якій жили й працювали люди

    На карпатській горі Піп Іван в Івано-Франківській області досі збереглися руїни старої астрономічної і метеорологічної обсерваторії під назвою...

    Цікава Україна
    лист. 8, 2013

    Найстарішому човну, що було знайдено на дні Чорного моря - 2400 років

    Підводний світ Чорного моря зберігає безліч таємниць та цікавинок. Одна із них - човен, що затонув 2400 років тому. Відкриття свідчить про те, що в...

    Copyright ©2026 Україна туристична


    main version