У Києві масове отруєння суші
У Києві 23 людини потрапили до лікарні з кишковою інфекції.
Всі вони їли суші в закладі громадського харчування компанії "Суші Ленд Євразія" в Шевченківському районі столиці.
Як повідомляє в четвер, 29 червня, Державної служби з питань безпеки харчових продуктів і захисту споживачів, спалах кишкової інфекції був зареєстрований в середу. 20 осіб в даний час знаходяться на стаціонарному лікуванні в клінічній лікарні №4 і №9.
Головне управління Госпродпотребслужби почало епідеміологічне обстеження вказаного закладу. Тут вже взяли проби для проведення відповідних лабораторних досліджень.
Разом з тим підприємство "Суші Ленд Євразія", розташоване на вулиці Дмитрівська, 2А, тимчасово припинило свою діяльність.
Українське біле озеро називають озером молодості
Біле озеро Озеро карстового походження з чистою і прозорою водою.
Найвисокогірніша будівля України, в якій жили й працювали люди
На карпатській горі Піп Іван в Івано-Франківській області досі збереглися руїни старої астрономічної і метеорологічної обсерваторії під назвою...
Найстарішому човну, що було знайдено на дні Чорного моря - 2400 років
Підводний світ Чорного моря зберігає безліч таємниць та цікавинок. Одна із них - човен, що затонув 2400 років тому. Відкриття свідчить про те, що в...