Під Києвом знову спалахнула нафтобаза екс-міністра
У Київській області сталася пожежа на колишній нафтобазі "БРСМ"
Про це повідомляє прес-служба ДСНС.
О 16:14 поблизу села Крячки Васильківського району Київської області на нафтобазі, яку раніше використовувала компанія "БРСМ", внаслідок проведення газозварювальних робіт по демонтажу резервуарів сталося займання залишків паливно-мастильних матеріалів на площі 50 м. кв. в зруйнованому резервуарі (об’єм - 900 куб. м.). За даними рятувальників, о 17:05 пожежу вже було ліквідовано.До гасіння пожежі було залучено 4 одиниць техніки та 18 чоловік особового складу.
У Чорному морі є свій "Бермудський трикутник"
У Чорному морі, біля берегів України є свій Бермудський трикутник. Де так само з незрозумілих причин гинуть кораблі та зникають літаки. Вчені...
Українське біле озеро називають озером молодості
Біле озеро Озеро карстового походження з чистою і прозорою водою.
Фортеця Меджибіж одна з найбільших і найдавніших фортифікаційних споруд України
Меджибізький замок – легендарне давньоруське укріплення, що успішно протистояло татарським навалам. Місто розкинулося на високому лівому березі...