Україну накриє буря
В Україні сьогодні, 23 вересня, насувається буря, яка до кінця дня накриє вже багато регіонів грозами, градом і шквалами.
Про це повідомляє Укргідрометцентр.
Грози, в окремих районах град та шквали 15-20 м / с, очікуються в Одеській, Миколаївській, Кіровоградській та Черкаській областях.
А у Волинській, Рівненській, Львівській, Івано-Франківській, Тернопільській, Хмельницькій, Житомирській, Вінницькій, Одеській та Миколаївській областях будуть сильні дощі.
У Чернігівській, Сумській, Полтавській, Харківській, Луганській, Донецькій, Дніпропетровській і Запорізькій областях пориви вітру 15-20 м / с.
Озеро Світязь - найбільше і найглибше озеро природного походження в Україні
Розташований Світязь неподалеку смт Шацьк, центру відновленого в 1993 році району.
Найстаріший з діючих мостів України було збудовано ще в ХІІІ ст.
Найдавніший міст України знаходиться у м. Феодосії. Його збудували генуезці ще в ХІІІ ст. Міст функціонує ще й сьогодні. Його довжина становить 10 м.
Шолоховський водоспад виник ще у мезозойську еру
Шолоховський водоспад у народі відомий під назвою «Червоне каміння».