На Вінниччині зацвіла унікальна галявина диких ірисів
На Вінниччині зацвіла унікальна галявина диких ірисів
На Вінниччині зацвіла унікальна галявина диких болотних ірисів. Помилуватися квітами щороку приїжджає все більше туристів.
Неподалік села Снітків (Мурованокуриловецький район, Вінницька область) розкинулась галявина диких ірисів на площі більше 10 гектарів.
Подібних оаз в нас більше немає.
Як розповідають фахівці, селекцією цих жовтих шестипелюсткових квітів ніхто не займався.
Жовтий болотяний ірис не занесений до Червоної книги. Фахівці вже задумуються над тим, як зробити територію заповідною зоною.
В планах спеціалістів вивести нові сорти з дикої рослини з різноманітними відтінками.
В урочищі Кіреші поблизу міста Хуст на Закарпатті знаходиться долина нарцисів. Це найбільший у світі масив природних заростей нарциса вузьколистого - рідкісного рослини, занесеного в Червону книгу.
Щорічно Долину нарцисів відвідують понад 10 000 туристів.
Мезинський національний природний парк — місце, де починалася історія
Україна вміє дивувати. І якщо ви шукаєте справді унікальне місце — зверніть увагу на Мезинський національний природний парк у Чернігівській області.
Червоногородський водоспад найпотужніший та найбільший водоспад рівнинної України
Червоногородський 16-метровий водоспад має чотири каскади. Це найпотужніший та найбільший водоспад рівнинної території України.
Цілющі води «Української Швейцарії»
Цілющі води «Української Швейцарії» В мальовничій гірській долині, залитій сонячним промінням, беруть свій початок цілющі джерела Східниці.