Україна туристична

Main Menu

  • НОВИНИ
  • День міста
  • Україна в цифрах
  • Цікава Україна
  • Топ-10
  • СТАТТІ
  • Додаткове меню
  • ФЕСТИВАЛІ
 

На Національному Святі Шоколаду у ІІ Чемпіонаті кондитерів-аматорів змагатимуться 9 учасників

Деталі
Туристичні новини
13 лютого 2013
Перегляди: 6370

На Національному Святі Шоколаду у ІІ Чемпіонаті кондитерів-аматорів змагатимуться 9 учасників

 

У Львівському палаці мистецтв 16 лютого о 16.00 у рамках VI Національного Свята Шоколаду відбудеться II Чемпіонат«Домашній кондитер». До участі у солодкому змаганні зголосилося 9 найсміливіших кондитерів-аматорів.

 

«Вже другий рік поспіль ми проводимо Чемпіонат кондитерів-аматорів. Традиційно до участі ми запрошуємо усіх охочих, які зможуть продемонструвати власні кулінарні таланти, витягнути зі скрині старі «бабусині» рецепти, презентувати свої ідеї і здивувати всіх! Цього року зголосилося 9 аматорів. Переможець отримає звання «Найкращого кондитера-аматора України», а також цінний приз», – розповів Андрій Сидор, директор VI Національного Свята Шоколаду.

Tакож на Святі відкриють «Галерею Левів». Експозиція включатиме 10 фестивальних Левів. А ще стилізований «Шоколадний годинник», рухоме «Шоколадне чортове колесо», «Шоколадний Львів» з чарівним поїздом – усе це створять із шоколаду «Світоч».

Нагадаємо, на Святі Шоколаду вперше запровадили проект «ШокоКартка». Це вхідний квиток, який дає змогу безкоштовно продегустувати продукцію провідних шоколадних брендів країни, отримати безліч подарунків та знижку на Святі. Окрім цього, усі картки  беруть участь у розіграші головного призу Свята – автомобіля!

 

Зауважимо, вхід на Свято Шоколаду до 17.00 безкоштовний! Вартість квитків «ШокоКартка» у будні – 25 грн, вихідні – 30 грн. Попереднє замовлення у мережі квиткових кас «ОТ-ОТ» – 20 грн.

Увага! Вхідний квиток на Свято є одноразовим!

Організатор: компанія «Дік-Арт».


  • Попередня
  • Наступна

    Цікава Україна
    лист. 21, 2016

    Кам’янець-Подільський - найбільше у світі місто-фортеця, яке розміщене на півострові

    Кам’янець-Подільський  - найбільше у світі місто-фортеця, яке розміщене на півострові

    Цікава Україна
    бер. 19, 2016

    Букові праліси Карпат - перлина світового значення (фото)

    Букові праліси Карпат — це транснаціональний серійний природний об'єкт, що складається з десяти окремих масивів, які розташовані вздовж осі...

    Цікава Україна
    лист. 2, 2013

    Найстаріший з діючих мостів України було збудовано ще в ХІІІ ст.

    Найдавніший міст України знаходиться у м. Феодосії. Його збудували генуезці ще в ХІІІ ст. Міст функціонує ще й сьогодні. Його довжина становить 10 м.

    Copyright ©2026 Україна туристична


    main version