В Україну нарешті починає надходити прохолода
В Україну нарешті починає надходити прохолода
Утримається суха спекотна погода з температурою вночі10-16°, вдень 25-30°, на узбережжі морів і в гірських районах 18-24°.
Вітер переважно південно-східній, 5-10 м/с, в Криму та Приазов'ї місцями пориви 15-20 м/с.
У Києві без опадів. Вітер південно-східній,5-10 м/с.
Температура вночі 13-15°, вдень28-30°.
За даними Центральної геофізичної обсерваторії в Києві 12 травня найвища температура була +28,8 у 2003р., Найнижча-2,4 у 1900р.
13 травня в західних, а вдень також у центральній та південній частині місцями короткочасні дощі, грози, в окремих районах град та шквали 15-20 м/с,на решті території без опадів.
Вітер південно-східний, у західних областях північно-західний, 5-10 м/с.
Температура вночі 11-16°, вдень 25-30°, у західних областях зниження температури вночі до 8-13°, вдень до 15-20°.
Джерело: expres.ua
Мезинський національний природний парк — місце, де починалася історія
Україна вміє дивувати. І якщо ви шукаєте справді унікальне місце — зверніть увагу на Мезинський національний природний парк у Чернігівській області.
Червоногородський водоспад найпотужніший та найбільший водоспад рівнинної України
Червоногородський 16-метровий водоспад має чотири каскади. Це найпотужніший та найбільший водоспад рівнинної території України.
Цілющі води «Української Швейцарії»
Цілющі води «Української Швейцарії» В мальовничій гірській долині, залитій сонячним промінням, беруть свій початок цілющі джерела Східниці.