В Одесі стартує регата "Кубок портів Чорного моря"
Офіційне відкриття регати призначене на ранок святкового дня – 28 липня.
Після урочистої церемонії відкриття яхти-учасниці вийдуть у море від причалу морського вокзалу. Про це розповів директор регати – віце-президент Вітрильної федерації України Сергій Червяков.
Регата включає в себе гонки 4-ї категорії, тобто на відстань 40-50 миль, курсування човнів між портами. Всього планується проведення 7 гонок в Одеській затоці за традиційними маршрутами "Одеса-порт Південний", "Одеса-порт Іллічівськ" і кілька гонок в акваторії Одеського порту.
Яхти базуватимуться у двох яхт-клубах: це яхт-клуб "Одеса-2009", що люб'язно надав нам місце для стоянки на морському вокзалі, та новий яхт-клуб "Сосновий берег".
В Україні знаходиться найбільший у світі штучний ліс
Штучний ліс було висаджено на Херсонщині аби зупинити пустелю Олешківські піски (до слова теж найбільшу Європі)
Арбузинський каньйон одне з найкрасивіших місць України
Арбузинський каньйон Арбузинський каньйон – це молодший брат Актовського каньйону. Названий так, бо крізь валуни вперто пробиває собі дорогу річка...
Затоплена церква у Ржищеві - оповита легендами
Складно повірити, але колись на тому самому місці, де нині розлилося водосховище, розташовувалося мальовниче українське село Гусинці.