Україна туристична

Main Menu

  • НОВИНИ
  • День міста
  • Україна в цифрах
  • Цікава Україна
  • Топ-10
  • СТАТТІ
  • Додаткове меню
  • ФЕСТИВАЛІ
 

У Львові на Кавову милю зареєструвались понад двохсот учасників!

Деталі
Туристичні новини
24 вересня 2013
Перегляди: 4075

У суботу, 28 вересня, новим та захоплюючим інтерактивом Свята «На каву до Львова» стане велопробіг «Кавова миля». Охочих долучитись до цього унікального велопробігу вже понад двісті зареєстрованих! Про це повідомляють організатори фесту.

Учасники «Кавової милі» стартуватимуть о 11:00 від міської Ратуші, далі поїдуть за марштрутом: вул. Шевська - вул. Театральна - вул. Лесі Українки - вул. Друкарська та фінішуватимуть на площі Ринок.

Як повідомив директор Свята «На каву до Львова» Андрій Сидор, окрім позитивних емоцій та приємних вражень, учасники велопробігу отримають ще й кавовий сюрприз.

Кожен охочий може приєднатися до кавовго велоквесту, завчасно зареєструвавшись на офіційному сайті Свята (coffeefest.lviv.ua) або на місці події. А для тих, у кого не буде власного велосипеда на площі Ринок, діятиме велопрокат.

Зауважимо, реєстрація на «Кавову милю» триватиме до 18.00 год. 26 вересня. Отож, у кожного є ще можливість взяти свого двохколісного «друга» і разом з іншими кавоманами подолати шлях старовинними вуличками кавової столиці.

Також цього дня в рамках  Свята о 13.00 урочисто розпочнеться Тур кавових Короля та Королеви, які оберуть найгостиннішу кав’ярню із найсмачнішою кавою. Нагадаємо, щорічно під час фестивалю за допомогою коронованих осіб та усіх кавоманів обирається  «Найкраща кав'ярня року».

Організатор: компанія «Дік-Арт».

 

Сайт Свята: www.coffeefest.lviv.ua.


  • Попередня
  • Наступна

    Цікава Україна
    серп. 9, 2017

    В Україні знаходиться найбільший у світі штучний ліс

    Штучний ліс було висаджено на Херсонщині аби зупинити пустелю Олешківські піски (до слова теж найбільшу Європі)

    Цікава Україна
    лист. 2, 2013

    Найстаріший з діючих мостів України було збудовано ще в ХІІІ ст.

    Найдавніший міст України знаходиться у м. Феодосії. Його збудували генуезці ще в ХІІІ ст. Міст функціонує ще й сьогодні. Його довжина становить 10 м.

    Цікава Україна
    лют. 23, 2016

    Його називають «Каньйоном Диявола»

    Актовський каньйон – це унікальне місце, де ансамбль стрімких скель і гранітних валунів поєднується зі світом рослин. Його називають «Каньйон...

    Copyright ©2026 Україна туристична


    main version